Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

WSTK Wschowa najlepsza w minikoszykówce dziewczynek r. 2010

 12czerwca 2021 roku we Wschowie odbył się turniej finałowy minikoszykówki dziewczynek rocznika 2010 i młodsze. Po świetnym, pełnym emocji, ostatnim i jednocześnie najważniejszym meczu turnieju po tytuł najlepszej drużyny województwa lubuskiego sięgnęła drużyna WSTK II Wschowa, która pokonała SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 36:32. Puchary, medale i nagrody indywidualne wręczyli: burmistrz Wschowy Konrad Antkowiak, członek Zarządu Powiatu Wschowskiego Krzysztof Kliber, prezes LZKosz Grzegorz Potęga i prezes WSTK Wschowa Mirosław Zgrzebnicki.

Wyniki z turnieju we Wschowie: 

Szkoła Podstawowa nr 3, ul Zacisze 1
10:00 AZS AJP I – MKS Polkowice 43:26
11:30 WSTK II – AZS AJP I 38:25
13:00 SKM Zastal – MKS Polkowice 64:13
14:30 WSTK II – SKM Zastal 36:32

Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Wolsztyńska
10:00 KS Szprotavia – SKM Zastal 20:48
11:30 WSTK I – MKS Polkowice 18:23
13:00 WSTK I – KS Szprotavia 24:37
14:30 KS Szprotavia – AZS AJP I 25:40

 

Wyniki spotkań rozegranych 23.05.2021 r.

Zielona Góra, ul. Amelii
10:00 AZS AJP I – WSTK 39:20
SKM Zastal – AZS AJP II (PK) 60:10
11:30 AZS AJP I – AZS AJP II (PK) 10:31
SKM Zastal – WSTK 79:8
13:00 AZS AJP II (PK) – WSTK 74:12
SKM Zastal – AZS AJP I 77:22

Szprotawa, Zespół Szkół nr 1, ul. Kopernika
10:00 KS Szprotavia - WSTK II 20:51
11:30 WSTK II – MKS Polkowice 62:33
13:00 KS Szprotavia – MKS Polkowice 28:57

 

Tabela Minikoszykówka dziewczynek 2010 i młodsze
Lp.Nazwa drużynyPunktyBilansPunkty małeRóżnica
1WSTK II Wschowa105:0244:126+118
2SKM Zastal Zielona Góra94:1300:99+201
3AZS AJP Gorzów Wlkp.83:2169:186-17
4MKS Polkowice72:3152:215-63
5KS Szprotavia Szprotawa61:4130:220-90
6WSTK I Wschowa50:586:235-149

 

Nagrody indywidualne:

MVP: Paulina Kudła (WSTK II)

Nagroda specjalna burmistrza Wschowy Konrada Antkowiaka: Alicja Żurańska (SKM Zastal)

Najlepsze zawodniczki w drużynach:

WSTK II: Hanna Konieczna

SKM Zastal: Julia Lewandowska

AZS AJP: Maja Rzeczulska

MKS Polkowice: Maja Włodarczyk

KS Szprotavia: Emma Ronji

WSTK I: Maja Popławska

 

WSTK II Wschowa: 

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal