Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maja Maćkowiak WSTK II Wschowa, WSTK I Wschowa 11 260 23.64
2. Monika Kowalska WSTK II Wschowa, WSTK I Wschowa 12 181 15.08
3. Julia Ciesielska WSTK II Wschowa, WSTK I Wschowa 11 159 14.45
4. Natalia Różańska Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 12 157 13.08
5. Alicja Krzywicka WSTK II Wschowa, WSTK I Wschowa 12 144 12.00
6. Izabela Kowalska Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 143 15.89
7. Natalia Majewska AZS AJP II Gorzów Wlkp., AZS AJP I Gorzów Wlkp., AZS AJP III Gorzów Wlkp. 10 125 12.50
8. Oliwia Burska AZS AJP I Gorzów Wlkp. 12 123 10.25
9. Marika Antoniuk WSTK II Wschowa, WSTK I Wschowa 12 117 9.75
10. Zuzanna Grabowiecka Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 12 116 9.67
11. Katarzyna Pytel AZS AJP I Gorzów Wlkp. 9 115 12.78
12. Katarzyna Siewierska KS Szprotavia Szprotawa 12 112 9.33
13. Alicja Paradowska AZS AJP I Gorzów Wlkp. 10 102 10.20
14. Wiktoria Gościak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 11 102 9.27
15. Julia Sarnowska Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 12 97 8.08
16. Zuzanna Porańska WSTK II Wschowa, WSTK I Wschowa 12 95 7.92
17. Maja Ćwiszewska KS Szprotavia Szprotawa 10 94 9.40
18. Marika Trawczyńska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 89 7.42
19. Martyna Domowicz AZS AJP II Gorzów Wlkp., AZS AJP I Gorzów Wlkp., AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 89 7.42
20. Nikola Wieczorek WSTK I Wschowa 12 88 7.33
21. Małgorzata Stępkowska AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 83 13.83
22. Oliwia Brzezińska KS Szprotavia Szprotawa 9 78 8.67
23. Julia Brzeska Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 12 78 6.50
24. Wiktoria Sztuder Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 75 8.33
25. Zuzanna Skibińska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 74 7.40
26. Gabriela Piekarzewicz AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 74 6.17
27. Zuzanna Owsianik AZS AJP I Gorzów Wlkp. 11 71 6.45
28. Paulina Kominek KS Szprotavia Szprotawa 12 69 5.75
29. Barbara Dreger AZS AJP II Gorzów Wlkp., AZS AJP I Gorzów Wlkp., AZS AJP III Gorzów Wlkp. 11 68 6.18
30. Aleksandra Hołub AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 64 5.33
31. Anna Rajkiewicz KS Szprotavia Szprotawa 12 62 5.17
32. Julia Skrzybska KS Szprotavia Szprotawa 9 59 6.56
33. Agnieszka Symeryak AZS AJP I Gorzów Wlkp. 12 58 4.83
34. Julia Molik WSTK II Wschowa 12 57 4.75
35. Laura Nowakowicz AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 55 4.58
36. Karolina Radlak AZS AJP II Gorzów Wlkp., AZS AJP I Gorzów Wlkp., AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 54 9.00
37. Julia Saleta WSTK II Wschowa 10 52 5.20
38. Ewelina Dunowska WSTK II Wschowa 10 50 5.00
39. Jagoda Wąsik AZS AJP I Gorzów Wlkp. 8 50 6.25
40. Martyna Roćko AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 48 8.00
41. Julia Sroga KS Szprotavia Szprotawa 8 46 5.75
42. Martyna Knutelska AZS AJP I Gorzów Wlkp. 9 43 4.78
43. Oliwia Śliżewska AZS AJP I Gorzów Wlkp. 11 41 3.73
44. Natalia Forster AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 38 6.33
45. Rozalia Rogaczewska Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 37 4.11
46. Joanna Janiszewska AZS AJP I Gorzów Wlkp. 12 37 3.08
47. Rachela Woźniak WSTK I Wschowa 12 34 2.83
48. Tatiana Glinkowska AZS AJP I Gorzów Wlkp. 10 33 3.30
49. Amelia Saleta WSTK II Wschowa 12 30 2.50
50. Maria Przybylak AZS AJP I Gorzów Wlkp. 8 29 3.63
51. Wanessa Obłaczyńska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 27 2.25
52. Emilia Sroka AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 27 4.50
53. Weronika Steblecka AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 27 4.50
54. Antonina Kończak AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 27 4.50
55. Weronika Kurasińska WSTK I Wschowa 8 26 3.25
56. Oliwia Stefaniak KS Szprotavia Szprotawa 11 26 2.36
57. Julia Łotarewicz AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 26 4.33
58. Zuzanna Cybulska AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 25 4.17
59. Julia Chodkiewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 25 4.17
60. Martyna Sączawa KS Szprotavia Szprotawa 8 25 3.13
61. Karolina Trojanowska AZS AJP I Gorzów Wlkp. 8 24 3.00
62. Julia Domańska KS Szprotavia Szprotawa 11 24 2.18
63. Hanna Freitag AZS AJP I Gorzów Wlkp. 8 24 3.00
64. Oliwia Krzywicka WSTK I Wschowa 11 23 2.09
65. Hanna Tamm AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 22 3.67
66. Kinga Stasiak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 21 2.63
67. Aleksandra Pławsiuk AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 21 3.50
68. Oliwia Kołaczkowska Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 20 2.22
69. Natalia Kaczmarek WSTK II Wschowa 12 19 1.58
70. Weronika Herner AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 19 3.17
71. Jagoda Jankowska KS Szprotavia Szprotawa 10 19 1.90
72. Katarzyna Salwerowicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 7 18 2.57
73. Julia Płudowska WSTK II Wschowa 12 17 1.42
74. Joanna Wierzchanowska AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 16 2.67
75. Amelia Szpilska WSTK II Wschowa 10 15 1.50
76. Aleksandra Chruszczewska WSTK II Wschowa 11 15 1.36
77. Zuzanna Roczeń KS Szprotavia Szprotawa 8 15 1.88
78. Kinga Skrzypczak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 13 2.17
79. Zuzanna Chodorowska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 11 12 1.09
80. Antonina Huzar WSTK II Wschowa 12 12 1.00
81. Katarzyna Stanek AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 11 1.83
82. Nikola Kieliszek AZS AJP I Gorzów Wlkp. 7 10 1.43
83. Natalia Szmacińska WSTK II Wschowa 9 8 0.89
84. Wiktoria Kruk AZS AJP II Gorzów Wlkp. 6 4 0.67
85. Barbara Aleksandrowicz AZS AJP III Gorzów Wlkp. 6 4 0.67
86. Amelia Biskup WSTK I Wschowa 6 4 0.67
87. Oliwia Ruszczak WSTK II Wschowa 8 2 0.25
88. Kamila Kaluta Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 2 0.20
89. Paulina Jaśkowiak WSTK II Wschowa 12 2 0.17
90. Aleksandra Wójcik KS Szprotavia Szprotawa 8 2 0.25

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal